Neseniai vaikinas, vardu Evindas Kolasas, į socialinius tinklus įdėjo nuotrauką, kuri apgauna žmogaus smegenis.

Reikalas yra tas, kad pati nuotrauka yra juodai balta, o naudotojai ją mato spalvotą. Pasirodo, kad Evindas ant nuotraukos uždėjo įvairių atspalvių tinklelį. Dėl šios priežasties tos vietos mūsų akimis matomos spalvotos.

Nuotrauka greitai išplito tinkluose. Kai kurie apskritai nemato jokio tinklelio, kai kuriems nuotrauka atrodo visa spalvota.

Žmonės susidomėjo, kodėl taip yra, ir, su kuo yra susijęs tokia regos apgaulė. Vienos nuomonės taip ir nepavyko pasiekti. O ką jūs apie tai galvojate?

Bonusas

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353