Ši gėlė turi būti kiekvienuose namuose! Ir štai kodėl…

10840
Patinka? Duok Like!

Beveik pas visus, mėgstančius namuose auginti kambarinius augalus, ant palangės yra tokia gėlė pelargonija.

Nuo seno laikoma, kad ji suteikia šiltą, ramią ir jaukią atmosferą jūsų namuose.

Astrologai tvirtina, kad pelargonija neleidžia plisti negatyviai energijai, apsaugo nuo barnių, apkalbų ir liežuvavimo, o taip pat saugo jūsų būstą nuo nekviestų svečių.

Pelargonija daro žmones pakantesniais ir geresniais.

Štai 9 priežastys, kodėl ši gėlė turi būti kiekvienuose namuose:

1. Gėlės aromatas padeda palengvinti depresiją ir stiprina nervų sistemą. Vazoną su pelargonija pastačius kambaryje, kur randasi geopatogeninė zona, augalas neutralizuos visą blogą jos poveikį.

2. Pelargonija padeda ir meilėje – tam raudoną pelargonijos žiedą reikia padovanoti mylimajam. Tam, kad mylimasis ar mylimoji atsakytų tuo pačiu, pelargonija turi likti jo namuose.

3. Pelargonijos lapai savo sudėtyje turi eterinio aliejaus, norint tuo įsitikinti, pakanka patrinti pirštais lapelį. Ypač smarkiai aliejus išsiskiria vasarą saulėje. Tokiu būdu augalas gali apsisaugoti nuo perkaitimo.

Egzistuoja nuomonė, kad jei pelargonija randasi lauke, tai karštu sausu oru saulei leidžiantis virš jos lengva pastebėti švytėjimą. Tokį efektą kaip tik duoda aktyviai pelargonijos išsiskiriami eteriniai aliejai.

4. Pelargonijos lapų nemėgsta kandys, musės ir kiti vabzdžiai. Pelargonija rekomenduoja trinti naminius gyvūnus, norint atsikratyti vabzdžių.

5. Pelargoniją galima naudoti galvos skausmų ir peršalimo gydymui. Šis augalas valo orą, žudo kenksmingas bakterijas. Kad pasijustumėte žvalesni, pakanka kasdien tiesiog pasėdėti 10 minučių šalia augalo. Oro valymui galima naudoti pelargonijos aliejų, kuris parduodamas vaistinėse. Pakaks vos 3-4 lašų aromatinėje lempoje.

6.Pelargonijos aliejus reguliuoja hormonų apykaitą. Taip pat jis įaudrina jausmus, todėl galite įlašinti į aromatinę lempą 5 lašus pelargonijos aliejaus romantinės vaakrienės metu.

7.Pelargonija ypač naudinga žmonėms, turintiems problemų, susijusių su nervų sistema, kenčiantiems nuo hipertonijos, nemigos, virškinamojo trakto ir širdies susirgimų. Pelargonija padeda sergant tulžies pūslės ir kepenų ligomis. Pridėtas prie skaudamos vietos pelargonijos lapas nuima skausmą esant otitui, radikulitui, dantų skausmui.

8. Liaudies gydytojai esant dantų skausmui rekomenduoja nedėti pelargonijos lapo į burną, o pririšti jį prie skruosto išorinėje pusėje. Esant radikulitui lapai smulkinami, paskui dedami prie nugaros kaip kompresas. Tokį kompresą pririša esant padidėjusiam spaudimui ( vietoje, kur pulsas).

9.Tiesiog auganti namie pelargonija, žiniuonių nuomone, užkerta kelią auglių atsiradimui. O parapsichologai pareiškia, kad pelargonija išlygina susirgimų sutrikdytą žmogaus biolauką.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353