Šeimininkas paliko šunį prie parduotuvės su pinigine ir rašteliu

1308
Patinka? Duok Like!

Gyvūną rado pririštą prie parduotuvės. Buvęs jo savininkas ant antkaklio pritvirtino piniginę su tam tikra suma ir raštelį, kuriame paaiškino savo poelgį.

Žmogus matomai norėjo likti neatpažintas net iš mažiausių detalių, iš rašto neaišku, moteris ar vyras kreipiasi į visuomenę. Žodžių galūnės taip pat neleido suprasti, kokios lyties asmuo rašė laišką.

Nepažįstamasis prašė nesmerkti jo.

Jis papasakojo, kad liko be darbo ir lėšų, todėl daugiau negali sau leisti išlaikyti gyvūno. Jis nusprendė paleisti šunį į didįjį pasaulį ir tikisi neabejingų žmonių pagalbos.

Laiške pasakyta, kad šuns vardas Kentas, jam metai ir 3 mėnesiai, jis sveikas, apmokytas bazinių komandų ir įpratintas vaikštinėti lauke.

Buvęs savininkas prašė jį pašerti už tas nedideles lėšas, kurias galėjo jam skirti.

Miesto gyvūnų gynėjų duomenimis, šuo visiškai sveikas. Jį atidavė laikinai globai ir dabar ieško jam naujos šeimos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353