Šeimininkai paliko šunį vieną 2 valandoms, o sugrįžę nebepažino virtuvės

675
Patinka? Duok Like!

Dilanas Reinoras su savo mama susiruošė pasivaikščioti po parduotuves ir paliko namie mielą bei gerą kokerspanielį, vardu Dori. Tuo metu niekas neįsivaizdavo, kad šis sprendimas sukels neįsivaizduojamą finalą.

Dilanas papasakojo, kad jų nebuvo namie apie 2 val. Kai jie grįžo apsipirkę, mama pažvelgė pro langą ir pasakė, kad namą apiplėšė. Spintos buvo iškraustytos, viskas išmėtyta ant grindų.

Kelias pirmąsias sekundes Dilanas buvo šoke. Jis išties patikėjo, kad jo namą apiplėšė, tačiau paskui pastebėjo, kad ant daugelio išmėtytų daiktų liko šuns dantų pėdsakai. Čia šeimininkams viskas paaiškėjo…

Dori lengvai atidarė spintų duris, taipogi šiukšlių kibirą virtuvėje. Šuo ištraukė viską, ką galėjo pasiekti!

Dori net spėjo truputį pažaisti su lygintuvu!

Virtuvėje dėjosi tikras siaubas: šuo išmėtė maistą ir šiukšles ant grindų, sudaužė indus, išvartė stalo įrankius. Nepaisant to, kad jis ištraukė pašaro pakuotes, šuo visgi pasirinko pietums cukraus pudrą ir tešlą lazanijai.

Dilanas papasakojo, kad atsakingai žvelgė į šuniuko auklėjimą ir su juo baigė dresūros kursus. Matyt, savo mielu snukučiu Dori sugebėjo apgauti ne tik šeimininką, bet ir instruktorius.

Dori ir anksčiau mėgo truputį pašėlti. Pavyzdžiui, jai patikdavo ištempti drabužius iš skalbinių krepšio, palakti vandens iš vonios, kurioje maudosi Dilanas, tačiau tokios griaunamosios jėgos išdaigų anksčiau nebuvo.

Kadangi šuo priėdė ne visai tinkamo maisto, šeimininkai kurį laiką stebėjo jo sveikatą, tačiau viskas praėjo be pasekmių.

P.S. O jums buvo tokių istorijų su naminiais gyvūnais? Rašykite komentaruose!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353