Saugoti save būtina, kol yra nors vienas gyvas padaras, kuriam jūs reikalingi

669
Patinka? Duok Like!

Saugoti save būtina, kol yra nors vienas gyvas padaras, kuriam jūs reikalingi. Blokados metais Leningrade dirbo gydytoja, Esfira Lvovna. Ir išduodavo maitinančioms motinoms, išsekusioms ir juodoms nuo bado, sojų pieną. Pusę stiklinės. Ir griežtai stebėjo, kad moterys išgertų tą pieną prie jos. Todėl kad visos jos bandė perpilti pienelį į stiklainį; kūdikiui. Ir distrofiška, su skilusia kaukole po bombardavimo Esfira Lvovna sakė: „Jei jūs neišgersite pieno, jūs mirsite. Ir jūsų vaikas šliaužios tamsiame ir šaltame bute šalia jūsų. Ir taip pat žus. Gerkite, kad išgelbėtumėte savo vaiką!“ Ir versdavo gerti. Kad išsaugotų save.

Todėl – saugokite save, nors kartais šie žodžiai skamba labai keistai. Kaip save apsaugosi nuo piktų žmonių, neteisybės, varginančių prašymų, buitinių audrų? Ir reikia būti geru, ir visiems padėti. Tik jūsų vaikas niekam nebus reikalingas, jei nutiks kažkas blogo. Ir artimi žmonės liks be jūsų, ir jiems bus labai blogai. O jei nėra nieko, kam jūs reikalingas – jūs man reikalingas. Jei aš rašau kiekvieną dieną, o jūs skaitote. 

Ir susiraskite ką nors, kam jūs būsite reikalingas labiausiai pasaulyje. Ir gerkite pienelį. Vaikštinėkite gryname ore. „Spjaukite“ į priešus. Kartais galima net į juos spjauti, jei tai – fašistai. Važinėkite į kurortus ir pirkite sau gražius drabužius, kad pasidžiaugtumėte ir ilgiau gyventumėte. Išlikdami sveiki ir linksmi. Ir padėkite kitiems žmonėms saugoti save. To taip sunku išmokyti, jei žmogus nemoka ir įprato gyventi dėl kitų. Ir mirti dėl kitų. Tik mirti nereikia – kaip jie be jūsų? Taigi – saugokite save. Ir kitus, žinoma, irgi. Ypač – savo artimuosius ir mylimuosius…

A.V. Kirjanova

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353