Priežastys, kodėl geriau išsiskirti, nei gyventi nelaimingoje santuokoje

221
Patinka? Duok Like!

Visos laimingos poros vienodai puikios, o išsiskyrusios poros – vienodai nelaimingos, nors skyrybų priežastys pas visus buvo savos. Nors, kaip tvirtina statistika, galima išskirti bendrus momentus, kurie dažniausiai baigiasi skyrybomis.

Amerikoje pirmoje vietoje yra kažkurio iš partnerių nenoras prisiimti atsakomybę, antroje – dažni barniai, trečioje – neištikimybė. Šios ir kitos priežastys yra tai, dėl ko kas kiekvienas 13 sekundžių kažkas priima sprendimą skirtis.

Kodėl geriau išsiskirti, nei gyventi su nemylimu partneriu

Bendrai priimtas sprendimas dar nereiškia, kad reikalas prieis galutinį išsiskyrimą ir partneriai išsivaikščios visam laikui. Dažnai būna taip, kad vyras ir žmona toliau gyvena kartu, bet kaip svetimi žmonės. Sutikite, tai ne geriausias variantas ir kartais geriau išsiskirti, nei gyventi nelaimingoje santuokoje. Kodėl?


1. Padidėja šansas sutikti tikrąjį „savo“ žmogų, su kuriuo bus gera ir patogu gyventi.
2. Vaikai bus ramesni, kadangi nebus pastovių barnių ir skandalų liudininkai.

3. Atsiras laiko asmeniniam tobulėjimui, hobiui, savo talentų atskleidimui.

4. Dings nervingumas, nuotaikos taps tolygesnės.
5. Galima susitikti su draugais, kviestis į svečius.

6. Gaminti mėgstamus patiekalus.
7. Išdėlioti daiktus sava tvarka, o ne chaotiškai.

Kad šie ir kiti skyrybų privalumai taptų jūsų realybe, verta atkreipti dėmesį į tai, kaip su partneriu išsiskirti ramiai, be nereikalingo nervinimosi:

– naudokitės tarpininkų paslaugomis (advokatas, psichologas);
– būkite sąžiningi su vaikais, informuokite juos apie būsimas skyrybas;
– raskite užsiėmimą, kuris atitrauks nuo liūdnų minčių (sportas, piešimas, šokiai);

Tegu jūsų sprendimai visada būna apmąstyti ir teisingi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353