Prieš pamildami kitą žmogų, pamilkite save

769
Patinka? Duok Like!

Santykiai negali būti vieninteliu jūsų laimės pamatu, nes jei jūs išsiskirsite, jūs liksite tarp griuvėsių.

Reikia išmokti būti laimingu pačiam su savimi, prieš tai, kai jūs surasite laimę su kitu žmogumi. Tai ta laimė, kuri visada liks su jumis, nežiūrint į gyvenimo nusivylimus ir randus širdyje.

Reikia tapti savarankiška asmenybe, nepriklausomu žmogumi, kuris nustoja laukti, kad kažkas ateis ir jo gyvenimas taps geresnis. Gyvenimas pats savaime turi būti džiaugsmingas ir pilnas įvykių. Mokykitės mėgautis aplinkiniu pasauliu, netgi jei jūs neturite gyvenimo palydovo.

Jūsų pasaulis neturiu sugriūti iki pamatų vien dėl to, kad jūsų meilė liko be atsako. Santykiai negali būti vieninteliu jūsų laimės pamatu. Nes jei jūs išsiskirsite su žmogumi, jums liks tik griuvėsiai.

Taip, jūs galite paliūdėti. Galite verkti. Bet sielos gilumoj jūs turite suprasti, kad greitai viskas bus tvarkoje. Jūs neleisite pykčiui apsigyventi jūsų širdyje. Nepamiršite to, kas jūs esate iš tikrųjų.

O jūs esate pilnavertė asmenybė. Jūs nuostabi ir laiminga netgi vienatvės laikotarpiu. Ir niekas iš tų, kas ateina į jūsų gyvenimą, negali sugriauti tos vidinės harmonijos su savimi.

Leiskite sau pamilti kitą žmogų. Bet pirmiausia pamilkite save.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353