Prieš maždaug dvidešimt metų broliai dvyniai iš Ohajo valstijos Amerikoje Markas ir Craigas Sandersai susipažino su seserimis dvynėmis Darlena ir Diana Nettemeier. Iš pirmo žvilgsnio jaunuoliai suprato, kad tai – likimas.

Abi dvynių poros ėmė susitikinėti, vėliau ir susituokė pagal įstatymą. Markas vedė Darleną, o Craigas susituokė su Diana. Per vestuves jaunosios vilkėjo vienodas sukneles, o jaunikiai – tokius pačius kostiumus. Abi šeimos namus nusipirko kaimynystėje.

Po metų Diana pagimdė Craigui irgi dvynukus. Berniukai visiškai panašūs vienas į kitą. Jei tikimybė pagimdyti dvynius yra 3 iš 1000, tai identiški dvyniai gimsta kartą iš milijono atvejų.

Antroji sutuoktinių pora dvynius šiek tiek „nuvylė“. Kol kas jie dvynių nesusilaukė. Tačiau Darlina pagimdė dvi pametinukes mergaites, kurios atrodo kaip dvynės. Vėliau Darlinai ir Markui gimė dar ir berniukas.

Sutuoktinių poros Markas ir Darlina, Craigas ir Diana iš tiesų yra nuostabūs ir unikalūs. Juk jų genų rinkinys yra vienodas. Vadinasi, jų genetiniai vaikai nėra pusbroliai ir pusseserės, o tikri broliai ir seserys. Dvi Sandersų šeimos iki šiol gyvena kaimynystėje ir kartu augina vaikus.

Juos dažnai kviečia į televiziją, apie juos rengia mokslinius reportažus ir jie yra dažni dvynių festivalių svečiai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353