Pozityvūs žmonės nelaukia geros dienos – jie patys ją kuria!

17
Patinka? Duok Like!

„Laukimas“, „proga“, „sėkmės viltis“ yra pasyvaus stebėtojo žodžiai ir niekada nepasitaiko pozityvaus žmogaus žodyne. Jie dažniausiai labai aktyviai dalyvauja savo gyvenimo kūrime. Jie dirba, kad atneštų pokyčius aplinkiniam pasauliui, kad geriau jaustųsi sunkiais laikais, o ne laukia unikalaus žvaigždžių išsidėstymo danguje.

Pozityvūs žmonės lengvai išsiskiria su nereikalingu!

Daugelis žmonių stengiasi iš paskutiniųjų kabintis už savo mylimų idėjų, daiktų ar net žmonių, tam eikvodami savo geriausias jėgas ir energiją. Pozityvūs žmonės leidžia lengvai išeiti viskam, kas nereikalinga, kai tik supranta, kad tai trukdo jiems gyventi.

Praeitis turi likti praeityje!

Geri ir blogi prisiminimai turi likti būtent ten, kur jiems ir vieta – praeityje. Pozityvūs žmonės nešvaisto daug laiko ilgėdamiesi senų gerų dienų, todėl kad jie pernelyg užimti savo šia ir būsima diena. Negatyvi praeities patirtis naudojama ne saviplakai ar gailesčiui, o priežasčių analizei ir mokymuisi kaip laiptelis į geresnę ateitį.

Bonusas


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!