Po tėvo mirties sūnus nusprendė išsiųsti mamą į senelių namus. Jis retai ją lankė ir kartą jam paskambino ir pasakė…

21312
Patinka? Duok Like!

Tai gali nutikti kiekvienam!

Po tėvo mirties sūnus nusprendė išsiųsti mamą į senelių namus. Jis retai ją lankė ir kartą jam paskambino ir pasakė:

– Jūsų mamos būklė labai prasta. Prašome greičiau atvažiuoti pas ją.

Kai vyriškis įžengė į kambarį, jo motina gulėjo mirties patale. Jis paklausė:

– Mama, ką aš galiu padaryti dėl tavęs?

Senutė atsakė:

– Įrenk kondicionierius, kadangi vasarą čia nepakeliamai karšta. Ir pastatyk kambaryje šaldytuvą, nes aš daug kartų guldavausi alkana dėl to, kad nėra kur laikyti produktų.

Sūnus nusistebėjo ir paklausė:

– Mama, bet juk anksčiau tu niekada nesiskundei. O dabar, kai tau liko gyventi visai nedaug, tu nusprendei visa tai pasakyti man! Kodėl?

– Viskas normaliai, brangusis. Aš susidorojau su karščiu, alkiu ir skausmu, bet kai tavo vaikai išsiųs tave čia, bijau, kad tau bus sunku.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353