Po skyrybų su vyru ji pasistatė 3×6 m dydžio namelį

521
Patinka? Duok Like!

Mes labai dažnai esame įsitikinusios, kad radome savo vienintelį, su kuriuo pragyvensime iki gyvenimo pabaigos ir nesusimąstydamos tekame už jo. Taip pat nutiko ir Šarlotei Sapvel, tačiau viskas susiklostė ne taip, kaip norėjo mergina. Su vyru teko išsiskirti, o ji pati su vaikais liko gatvėje be pinigų ir stogo virš galvos.

Bet jauna moteris nenuleido rankų, nusprendusi, kad vietoje nepakeliamo kredito pusei milijono ji pasistatys 3×6 m dydžio namelį savo senelio galiniame kieme.

„Aš buvau neviltyje ir apmąsčiau visus situacijos sprendimo variantus. Prisiminusi, kad mano senelis turi gana didelį sklypą, aš jam paskambinau ir paprašiau išskirti nedidelį lopinėlį žemės. Didelei mano laimei, jis sutiko.“

Vos po 5 mėnesių Šarlotė turėjo nuostabų jaukų namelį.

Sutikite, pavyko tiesiog puikiai! Viskam išėjo apie 14000 dolerių.

„Dabar aš laiminga, kad aš ir mano vaikai turime stogą virš galvos, dabar man net nesinori gyventi dideliame name. Po to, kai aš atsiskaitysiu su seneliu, aš planuoju pirkti dar vieną nedidelį sklypą naujam nameliui“.- pasidalijo Šarlotė.

Ar jums patinka Šarlotės sprendimas?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353