Persigandęs katinas po kelias valandas tupėdavo prie durų…

3748
Patinka? Duok Like!

Mūsų kaimynai turi labai blogą įprotį – išmesti savo naminį katiną į laiptinę. Iš pradžių pamaniau, kad jie jį tiesiog moko eiti pasivaikščioti, o paskui supratau, kad tai bausmės už kažkokius nusižengimus.

Persigandęs katinas po kelias valandas tupėdavo prie durų. Jei jis imdavo kniaukti arba letenėlėmis skrebenti duris, iškart gaudavo su šluota nuo šeimininkų.

Man pagailo vargšo katino ir aš nusprendžiau kaip reikiant pamokyti tuos kaimynus, jei jie dar kartą iškrės savo triuką.

Vieną dieną, kai aš pavargęs ir piktas ėjau iš darbo, laiptinėje vėl sutikau pūkuotąjį kaimyną. Jis, kaip paprastai, liūdna snukučio išraiška, atsidavusiai tupėjo prie kaimynų durų ir laukė atleidimo. Nežinau, ką jis iškrėtė, bet paprastai tai būna kažkokios smulkmenos. Ką nors numetė ar apdraskė ranką žaisdamas.

Mane pamatęs, katinas pakilo ir draugiškai sumurkė. Laiptinės akustika pagavo garsą ir išėjo labai garsiai. Aš nesusilaikiau ir nusišypsojau, visos dienos problemos kažkur pradingo. Paėmiau katiną ant rankų ir, žiūrėdamas, kaip jis trinasi į mano švarką, supratau, kad laikas žiauriems katino šeimininkams surengti gerą pamoką. 

Atrakinau savo buto duris ir nusinešiau katiną pas save. 

— Taip ir žinojau, kad anksčiau ar vėliau tu jį čia atsineši… — atsiduso žmona, pamačiusi mane su katinu.

— Keista, kad tu pati dar to nepadarei – pasišaipiau aš ir nunešiau vargšelį į virtuvę. 

Įpyliau pieno, daviau gabalėlį žuvies. Katinėlis su malonumu viską suėdė ir vėl sumurkė, užšokęs man į glėbį.

Sekančią dieną buvo išeiginės ir aš kelias valandas mėgavausi kaimynų riksmais kieme. Jie išėjo su visa šeimyna ieškoti dingusio katino. Kvietė jį visokiais vardais, žadėjo visokius skanėstus ir gėrybes.

Bet katinas ir toliau tupėjo mano glėbyje, kaip ir dabar tupi šalia mano kompiuterio. Jis neišeina iš mūsų buto, o aš neskubu atiduoti jo. Greičiausiai, mane apkaltins vagyste, kai viskas paaiškės, gal pavyks apsieiti vien skandalu.

Bet aš manau, kad tai nedidelė kaina už šio švelnaus ir geraširdžio katinėlio gerovę, kuris tiesiog nežino, kaip įtikti savo šeimininkams…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353