Manoma, kad aktoriaus profesija – labai lengva. Bet tai toli gražu ne taip. Juk daugeliui aktorių cecho atstovų teko sugaišti daugybę laiko ir jėgų, kad pasiruoštų rolei.

Edis Redmeinas – Stiveno Hokingo visata

Tam, kad geriau įsijaustų į didžiojo fiziko, kenčiančio nuo amiotrofinės lateralinės sklerozės, aktorius Redmeinas sugaišo marias laiko pasiruošimui filmavimams.

Edis specialiai bendravo su žmonėmis, kurie turėjo panašius susirgimus. Be to, jam teko užsiimti su vokalo ir choreografijos dėstytojais. Viskas dėl to, kad kaip galima realiau perduotų Hokingo kalbą ir judesius.

Sirša Ronan – Bizantija

Aktorė prieš filmavimą nemokėjo groti pianinu. Bet per  12 savaičių Ronan įvaldė šį instrumentą ir apstulbino filmavimo grupę, atlikdama Bethoveno sonatą.

Vensanas Kaselis  – Valstybės priešas Nr.1

Prancūzų aktorius atliko realaus personažo – bankų plėšiko Žako Merino vaidmenį. Filmo veiksmas vystosi kelių dešimtmečių bėgyje. Per tą laiką Žakas Merinas ne tik seno, bet ir storėjo. Buvo nuspręsta, kad Vensanas iš pradžių priaugs 20 kg, o paskui ims lieknėti. Filmą filmuos atbulai, pradėdami nuo paskutinių kadrų.

Krisas Hemsvortas –  Vidury vandenyno ir Toras: Ragnarokas

Krisas dėl vaidmens filme Vidury vandenyno  numetė 15 kg. Po filmavimosi šioje juostoje aktorius ėmė sustiprintai treniruotis treniruoklių salėje. Juk filme Toras:Ragnarokas jam reikėjo vaidinti raumeningą skandinavų dievą.

Holi Beri – Džiunglių karštligė

Aktorei teko nupuolusios moters vaidmuo. Kad geriau atitiktų savo heroję, Holi nustojo praustis duše ir išvis pamiršo savo higieną dviem savaitėms.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353