Pelėda per klaidą palaikė anties lizdą savu ir ėmė rūpintis ančiuku

221
Patinka? Duok Like!

Lori Vulf, fotomėgėja, gyvenanti ir dirbanti JAV, išsiskiria jautriu požiūriu į gyvūnus. Savo kieme ji padarė nedidelius namelius paukščių lizdavietėms ir neseniai viename jų pastebėjo pelėdą. Moteris buvo įsitikinusi, kad greitai galės pamatyti mažyčius pelėdžiukus, todėl labai nustebo, kai lizde atsirado ančiukas.

Pūkuotas geltonas jauniklis cypsėjo, pasislėpęs už pelėdos, o toji stengėsi sušildyti mažylį, palaikiusi jį savo jaunikliu. Mielas vaizdelis visgi neramino Lori – pelėdos plėšrūs paukščiai ir pastebėjusi klaidą pelėda galėjo ne šiaip nustoti rūpintis mažyliu, bet ir praryti jį. Moters būgštavimus patvirtino ir ornitologijos specialistas.

Ančiuką Lori nusprendė atiduoti netoliese esančio draustinio darbuotojams, tačiau pastangos jį paimti pasirodė bergždžios. Jauniklis pabėgo nuo žmonių, pasiekė vandenį, o po kurio laiko grįžo pas savo mamą pelėdą. Dar po kiek laiko ančiukas užėmė atskirą namelį, vieną tų, kuriuos įrengė Lori, ir net pasikvietė ten kitas antis.

Kokiu būdu anties kiaušinis atsidūrė pas pelėdą, iki galo neaišku. Lori sako, kad iki to, kai ji aptiko neįprastą porelę, plėšrūnai atakavo laukines antis, apsigyvenusias netoliese. Galbūt, gelbėdamos savo būsimus jauniklius, antys paliko kiaušinį lizde, o pelėda nusprendė, kad tai jos ir išperėjo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353