Pašto furgono vairuotojas dievina fotografuotis su savo klientų šuneliais

196
Patinka? Duok Like!

Bet kuriame darbe yra negatyvių ir teigiamų momentų, dažnai neakivaizdžių. Džeisonui Hardesti, kuris dirba UPS pašto tarnyboje, tokiu momentu tapo tai, kad jis gali fotografuotis su klientų šunimis. Iš tiesų tai daugiau nei hobis – už tai jis dievina savo darbą!

Viskas prasidėjo banaliai – kartą pasitikti siuntinio kartu su užsakovu išėjo simpatiškas šuniukas, Džeisonas išprašė leidimo jį paglostyti, padarė foto ir publikavo internete.

Nuotrauka surinko gausybę patiktukų ir tada jis nusprendė pratęsti.

O paskui užgriuvo pandemija ir karantinas, visi ėmė užsisakinėti pirkinių pristatymą namo ir darbo apimtys padidėjo keliskart.

Paprastai Džeisonas palieka siuntinius terasoje, kad nekontaktuotų su gyvenančiais name, bet štai šuneliai, kurie jį pasitinka, tai jau visai kitas reikalas!

Numylėtinių jis neturi, pernelyg daug tinkamų kandidatų, kad būtų lengva išsirinkti. Pagal daugelį adresų Džeisonas važinėja pastoviai ir šuneliai jo laukia, džiaugiasi.

Visi noriai pozuoja prieš kamerą ir spinduliuoja pozityvą, kas taip svarbu šiais laikais.

Nepraeina nė savaitė, kad eilinė nuotrauka nebūtų apiberta krūva patiktukų ir komentarų su pavydo žodžiais – sekasi gi kai kuriems!

Su šuniukais visada linksma, svarsto Džeisonas.

Nors būna ir nesusipratimų, pavyzdžiui, kartą pasitikti siuntinio iššoko visiškai miniatiūrinis mažius.

Šunelis pabūgo nepažįstamo žmogaus ir kai Džeisonas paėmė jį ant rankų, šunelis iš jaudulio jį apsisiojo.

Apmaudu, bet ką padarysi. Užtai dabar juokinga prisiminti!

Susitikimai su šunimis – tai toks bonusas, mano Džeisonas.

Jis džiaugiasi, kad turi paklausų darbą, galimybę važinėti po šalį ir susipažinti su įvairiais žmonėmis. Tai daro jo gyvenimą laimingu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353