Paskaitę šią istoriją, jūs daugiau nenorėsite ieškoti fotografo šeimos fotosesijai

677
Patinka? Duok Like!

Sunku patikėti, bet šiose nuotraukose – tikri gyvi žmonės, Zaringsų šeima iš Amerikos. Jie ieškojo fotografo savo šeimos fotosesijai ir galiausiai pasirinko moterį, kuri parašė jiems Facebooke.

Fotosesija vyko populiariame Sent Luiso parke, Zaringsai sumokėjo už ją 250 dolerių.
Diską su gatavomis apdirbtomis nuotraukomis fotografė atsiuntė jiems po 8 mėnesių.

Atsidarę fotografijas Zaringsai, jų žodžiais tariant, vos nemirė iš juoko.

Šie šiurpūs veidai kaip iš filmukų mažai panašūs į pačius modelius, bet ir išvis į žmones.

Fotografė tai paaiškino tuo, kad tą giedrą saulėtą dieną jai buvo sunku susidoroti su ryškiais šešėliais ant veidų ir teko imtis retušavimo, ko ji niekada nesimokė.

Tačiau atiduoti šeimai pirminius kadrus ji griežtai atsisakė.

Fotografės laimei, Zaringsų humoro jausmas pasirodė puikus: vietoj to, kad veltųsi į konfliktą, jie tiesiog patalpino šiuos kadrus Facebooke, kur jau surinko apie 400 tūkstančius patiktukų ir pasidalijimų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353