Kartą žmogus pasodino rožę, nuoširdžiai ja rūpinosi, laistė ją. Ir prieš jai pražystant, jis ją apžiūrėjo. Jis pamatė pumpurą, kuris turėjo prasiskleisti, taip pat jis pastebėjo spyglius ant stiebo  ir pagalvojo: „Kaip iš augalo su daugybe aštrių spyglių gali išaugti gražus žiedas?“ Nusiminęs dėl tos minties, jis metė laistyti rožę, ir žiedas žuvo taip ir nepražydęs.

Kiekvienoje sieloje yra Rožė. Visos dieviškos savybės įdėtos mumyse nuo gimimo, jos auga tarp spyglių iš mūsų klaidų. Daugelis mūsų žiūri į save ir mato tik tuos spyglius, defektus. Mes nusiviliame, manydami, kad nieko gero iš mūsų negali išeiti.

Vienas didžiausių apdovanojimų, kuriuos gali turėti žmogus – sugebėjimas prasibrauti pro kito spyglius ir dyglius ir viduje rasti jo Rožę. Tai viena iš Meilės savybių…matyti žmogų, žinoti jo klaidas ir neišvyti jo iš savo gyvenimo, gerbiant kilnumą, kuris yra jo sieloje.  Padėkite kitiems suprasti, kad jie gali įveikti savo klaidas. Parodžius jiems tą Rožę juose, jie įveiks savo spyglius. Tik tada jie pastoviai žydės. 

Bonusas

Concept Image. Another Side Of Human.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.