Pas mamą sodyboje radau seną geldą ir paverčiau ją žurnaliniu staliuku: pigu, greita ir paprasta

719
Patinka? Duok Like!

Gelda, rasta mano motinos sodyboje, priminė panašų gaminį iš Puškino pasakos apie žvejį ir žuvelę. Todėl labai norėjosi pratęsti jos egzistavimą, perdarius į naudingą daiktą. Taip kilo idėja sukurti žurnalinį staliuką. Kelios vintažinės kablukų pavidalo kojelės, kurias aš radau internete, padėjo pagreitinti persimainymo procesą.

Naujas senos geldos vaidmuo

Ši antikvarinė tara senovėje buvo naudojama tešlai maišyti. Taip pat tokioje geldoje skalbė skalbinius. Mane apstulbino šio daikto kokybė ir grožis.

Nusprendusi perdaryti senovinį daiktą į žurnalinį staliuką, iš pradžių padengiau gaminį bespalviu laku. Tai ne tik leis pagerinti būsimo baldo išvaizdą, bet ir padės prailginti jo naudojimo interjere laiką.

Kojelių montavimas

Kad gelda virstų stalu, reikėjo kojelių. Kontrastui su masyviu karkasu nusprendžiau naudoti plonus lenktus metalo virbus, padarytus kabluko formos. Tokių kojelių ieškojau internete. Rastas variantas man pasirodė optimalus.

Stalviršio montavimas

Kai nusprendžiau, kurioje vietoje kambaryje stovės naujas žurnalinis staliukas, padėjau po juo kilimą. Ant geldos aš uždėjau pagal jos formą išpjautą organinį stiklą. Dėka jo skaidrios spalvos galima matyti natūralios medienos grožį.

Finaliniai štrichai

Baigusi tobulinimo procesą, papuošiau stalo paviršių vazonais su kambarinėmis gėlėmis ir knygomis. Naujas gaminys labai jaukiai atrodo kambario interjere.

Manau, mano staliukas patiks visiems svečiams. Dabar ir jį galima laikyti antikvariniu baldu. Talpa, kurią prieš daugelį metų išskobė iš rąsto, atrodo didingai. Tokį senovinį daiktą antikvarai vertina gana brangiai. O man pasisekė jį įgyti praktiškai už dyką. Jis idealiai dera interjere, apipavidalintas kantri stiliumi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353