Paremta tikru atsitikimu.

Per patį praėjusios krizės įkarštį, vienas žingeidus žmogus, turėdamas daug laisvo laiko ir neturėdamas nė cento pinigų, nusprendė atlikti eksperimentą – užsimanė paprasčiausią raudonos spalvos kanceliarinę sąvaržėlę iškeisti į…namą. Na, aišku, ne vienu ėjimu.  Ir sąžiningai apie tai parašė savo bloge.

Iškart atsirado susidomėjusieji – ir ėmė siūlyti kažkokius jiems nereikalingus daiktus, kad įsigytų tą sąvaržėlę – kaip fetišą, keistų virsmų grandinės pradžios simbolį.

Blogo autorius (realus žmogus, Kailas Makdonaldas, pagal išsilavinimą geografas ir linksmas provokatorius)
– iš pasiūlytų daiktų pasirinko medinį žuvytės formos rašiklį. 
– toliau žuvytė buvo iškeista į dizainerio gamintą durų rankeną, kuri pavirto
–  į senutėlį, bet veikiantį, elektrinį siurblį,
– po to iškeistą į sniego motociklą, 
– na ir taip toliau…

– iki pat to momento, kai kažkoks Holivudo šimtas penktojo ešelono režisierius pasiūlė linksmuoliui nedidelį vaidmenį viename iš savo filmų, mainais į kolekcinį stiklinį burbulą su grupės Kiss figūrėlėmis viduje (tai buvo paskutinis daiktas, įsigytas per tą pačią prasidėjusią mainų grandinę)

 – Ir štai už šį vaidmenį, kai kas turtingas ir ambicingas, siekęs įsiamžinti holivudiškame filme, atidavė Kailui Makdonaldui namą.

Ši istorija pateko į Gineso Rekordų knygą kaip pats sėkmingiausias sandoris XXI -ame amžiuje (šiam momentui), o linksmų mainų transakcijų „grandinės“ autorius parašė apie tai knygą, kuri akimirksniu ir ne vieną kartą apskriejo įkvėptus skaitytojus, ir padarė Kailą ne tik namo savininku, bet ir turtingu žmogumi. 

Manau, tuo provokacijos nesibaigs…))
ir netgi ši istorija nesibaigs – nes dar yra laimingas tos pačios „raudonos sąvaržėlės“ turėtojas, kurio investicinė rizika jau padengta šio fetišo išgarsinimo.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353