Įprasti tortukai niekam jau nebeįdomūs, kadangi dabar vis didesnį populiarumą įgyja saldumynai su individualiu dizainu, nes tokį desertą yra labai sunku padaryti du kartus, o tai reiškia, kad jis bus vienintelis egzempliorius. Tačiau konditeriai, siekdami originalumo, tortus paverčia kažkuo visiškai kitokiu… Žvelgiant į kai kuriuos pateiktus šioje kolekcijoje šedevrus, sunku suprasti, kad iš tikrųjų tai konditerijos gaminiai. Įsitikinkite patys!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353