Tiesiog nuostabu, kokį šedevrą galima pasigaminti iš paprastos grietinės! Įdaras bus švelnutėlis, vanilinis, o tešla, jei laikysitės recepto instrukcijų, biri ir tinkamo minkštumo. Mūsų akibrokštas sūrio pyragui!

Ingredientai:

– Kepimo milteliai -1.5 a.š.
– Vanilinis cukrus – 1.5 a.š.
– Vištos kiaušiniai – 5 vnt.
– Grietinė – 500 g
– Cukrus – 1 stikl.
– Sviestas – 200 g
– Vanilės esencija – 2 g
– Miltai – 300 g

Gaminimas:

Sviestą iš anksto įdėti į šaldiklį. Pradėdami gaminti, išimam, dedam ant lentelės, pabarstom miltais ir imam kapoti peiliu.

Stenkitės neliesti sviesto rankomis, nes jis pradės tirpti. Kapojam, kol nepavirs smulkiais trupiniukais. Galima sutarkuoti tarka.

Labai didelės reikšmės nėra. Sudedam trupinius į dubenį, supilam likusius miltus ir cukrų, gerai išmaišom. Įmušam 1 kiaušinį ir užmaišom smėlinę tešlą.

Tešlą suminkom į rutulį, susukam į plėvelę ir dedam į šaldytuvą 30-iai minučių. Kol tešla šąla, galima užsiimti įdaru.

Į gilų dubenį dedam grietinę ir cukrų, supilam vanilinį cukrų ir vanilę, tada gerai išmaišom. Sudedam kiaušinius ir grietinę suplakam.

Kepimo formą ištepam aliejumi, mūsų forma yra 23 cm diametro ir turi aukštus kraštus.

Išimam tešlą iš šaldytuvo ir sudedam į formą, suformuodami aukštus kraštus. Kuo šaltesnė tešla, tuo skanesnė ir biresnė ji bus, kai iškeps.

Ant viršaus užpilame grietinės įdarą. Į įkaitintą iki 180 laipsnių orkaitę statom pyragą ir kepam 30-40 minučių.

Iškepusį pyragą išimam iš orkaitės ir leidžiam ataušti ir tik tada tiekiam į stalą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353