Paprastas ir saugus būdas: kaip užmaskuoti ataugusias plaukų šaknis be dažymo

1033
Patinka? Duok Like!

Ataugusios plaukų šaknys gali tapti tikra problema toms, kurios savo įvaizdžiui renkasi dažymą ar šviesinimą. Tačiau egzistuoja keli metodai, kurie leidžia išvengti pastovaus cheminių dažiklių naudojimo.

Čia gali praversti sausas šampūnas. Kaip jo pagalba užmaskuoti ataugusias šaknis, pasakojame toliau.

Paprastas būdas greitai užmaskuoti ataugusias šaknis

Sausas šampūnas – tikras išsigelbėjimas toms, kurios susiduria su būtinybe greitai suteikti plaukams gaivumo ir apimties, nesiimant įprasto galvos plovimo. Tai yra milteliai, paprastai aerozolio formos, galintys sugerti odos riebalų perteklių nuo plaukų ir galvos odos paviršiaus.

Sauso šampūno pagrindas yra absorbentas – medžiaga, galinti sugerti nešvarumus. Baltasis molis, kukurūzų, ryžių ir avižų milteliai dažnai naudojami kaip absorbentas. Be to, sudėtyje gali būti antibakterinių komponentų, eterinių aliejų ir aromatizatorių.

Tačiau sausas šampūnas gali padėti ne tik atgaivinti nešvarius plaukus, bet ir užmaskuoti ataugusias šaknis.

Vienas sauso šampūno privalumų yra paprastas naudojimas. Ataugusių šaknų maskavimui pakanka užpurkšti aerozolio ant plaukų šaknų maždaug 15-20 cm atstumu ir kruopščiai iššukuoti plaukus. Sauso šampūno milteliai sugers riebalų perteklių, suteiks plaukams apimties ir padarys šaknis šviesesnes.

Šis laikinas sprendimas suteiks plaukams gaivumo, deja, nepakeis pilnaverčio plovimo ar dažymo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353