Pamokanti pasakėčia apie apgaulę

187
Patinka? Duok Like!

Vieno neturtingo vyro žmona kepė duoną, o jis paskui parduodavo ją vietinei bakalėjai. Moteris kepė 1 kg svorio kepalus. Gauti pinigai buvo nebloga parama šeimai.

Bet kartą bakalėjininkas pradėjo abejoti vargšo, parduodančio jam duoną, sąžiningumu ir nusprendė pasverti nupirktus kepalus. Pasirodė, kad kiekvienas jų svėrė ne kilogramą, o 900 g. Tai labai supykdė vyriškį.

Kitą rytą, kai tas pats vargšas vėl atėjo į parduotuvę, bakalėjininkas suirzęs tarė:

– Daugiau nenešk savo duonos! Aš vis tiek iš tavęs nieko nepirksiu, apgavike! Tu man sakei, kad riestės sveria po kilogramą, o iš tiesų jose 900 g. Aš neleisiu savęs kvailinti!

Vargšas pastebimai nuliūdo, jo žvilgsnis apsiblausė. Jis pasakė:

– Šeimininke, mes neturime svarstyklių…Matu mums visada tarnavo kilogramas cukraus, kurį aš pirkau pas tave. Pagal jį mes su žmona ir svėrėme duoną…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353