Pagyvenęs katinas rauda kaskart, kai jam numauna megztinį

420
Patinka? Duok Like!

Katinui, vardu Stivas, net 18 metų, įspūdingas amžius katei. Pas savo šeimininkę jis atsirado, kai šiai buvo vos 12 metų. Stivas turėjo tapti dovana jaunesniajai sesei, bet pats kačiukas prisirišo būtent prie vyresnės mergaitės. Jie tapo neišskiriami.

Tačiau Stivas išgarsėjo ne savo garbingu amžiumi ir meile šeimininkei, o dramatiškumu.

Viskas dėl to, kad jis kiekvieną kartą rauda, kai jam nurengia mylimą megztuką.

Megztinis pas Stivą atsirado, kai jam reikėjo kraustytis: šeimininkė bijojo, kad katinas sušals bagažo skyriuje ir pasielgė kūrybiškai. Iš pradžių katinas pratinosi prie naujo drabužio, bet paskui taip priprato pastoviai vaikščioti su megztiniu, kad dabar kelia skandalą vos pabandžius jį nuvilkti.

O dar Stivas skausmingai priima bet kokį išsiskyrimą su šeimininke. Kai šiai reikėjo išvažiuoti į stažuotę, jis net atsisakė ėsti. Dėl to veterinarai skyrė katinui antidepresantų kursą.

Tačiau kai moteris šalia, Stivas gali išdykauti. Jis mėgsta nepatenkintai kniaukti ir painiotis jai po kojomis, ėsti augalus, su trenksmu nusiristi nuo lovos ant grindų, laižyti dažus ir dezodorantą. Ir net seilėtis iš laimės!

Būtent todėl šeimininkė nepailsta pasakoti socialiniuose tinkluose apie Stivo nuotykius ir įpročius. Ir rinkti mielų komentarų iš jos keturkojo draugo gerbėjų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353