Nugirdau, kaip užuolaidų pardavėjai balina pageltusias nuo saulės užuolaidas. Patikrinau, pasakoju

21861
Patinka? Duok Like!

Neseniai aš pabuvojau audinių parduotuvėje. Norėjau pasižiūrėti naujų užuolaidų. Eidama prie sekančio egzemplioriaus, išgirdau kito pirkėjo pokalbį su pardavėja. Jis skundėsi, kad jo užuolaida pagelto nuo saulės.

Tuomet sąžininga pardavėja, vietoj to, kad pasistengtų parduoti naujas užuolaidas, papasakojo apie savo balinimo būdą.

Aš iškart nusprendžiau prisijungti prie jų pokalbio, kadangi irgi kenčiu nuo šios problemos. Visos mano užuolaidos po skalbimo kvepia, tampa gaivios ir baltos, išskyrus geltonus kvadratus, kurie atsiranda saulės dėka.

Būtent jų aš negalėjau išskalbti jokiomis priemonėmis. Kai jos kaba, šios dėmės ne ypač pastebimos, tačiau lyginimo metu aš puikiai matau tą geltonumą.

Dabar mano namuose remontas, todėl užuolaidos nuimtos ir jas reikia išskalbti. Jos visą vasarą ir rugsėjį, kol buvo karšta, rinko dulkes ir dabar ne baltos, o pilkos spalvos.

Stebuklingai priemonei prireiks 3 komponentų:
– skysto ūkinio muilo
– sodos
– baliklio

Aš tokiu muilu dabar plaunu viską. Tiesiog ištirpinu jį šiltame vandenyje ir viskas puikiai nusivalo – kranai, vonia, palangės, grindys, unitazas. Puikus variantas, kuris taupo pinigus.

Užuolaidų balinimas dalijamas į 2 etapus:

Iš pradžių padarykite tirpalą, įpylę į vandenį vienodomis proporcijomis muilą ir sodą.

Paimkite kokią nors stiklinę ir įberkite 100 g sodos, o paskui įpilkite 100 g muilo. Vandens reikia tiek, kad pilnai apsemtų užuolaidas. Palikite maždaug pusdieniui ir galite užsiimti kitais reikalais.

Tik periodiškai apverskite užuolaidas. Aš jau po 30 minučių pastebėjau, kad visas purvas atsiskyrė ir prasidėjo balinimo procesas.

Paskui gerai išskalaukite užuolaidas. Vanduo bus labai muilinas, todėl jei jūs blogai išskalausite užuolaidas, putos lįs per skalbimo mašinos dureles.

2. Šiame etape dėkite užuolaidas į skalbimo mašiną ir išskalbkite kaip paprastai su milteliais ar geliu, taip pat įpylę baliklio. Skalbimo temperatūra – 60 laipsnių.

Nepaisant to, kad balinimui išeina beveik visa diena, principe daryti nieko nereikia, tik kelis kartus apversti užuolaidą dubenyje, išskalauti, o paskui įdėti į mašiną. Visą darbą atlieka šios stebuklingos priemonės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353