Niekas nenorėjo imti katytės iš prieglaudos dėl jos snukučio

1312
Patinka? Duok Like!

Labai ilgai niekas nedžiugino dėmesiu mažos katytės Bin, bet galiausiai jai vis tiek nusišypsojo laimė rasti mylinčią šeimininkę. Dabar Bin turi ne tik namus, maistą ir visa, kas būtina gyvenimui, bet ir žmogaus meilę.

Bin šeimininkės vardas Frančeska, moteris yra Vokietijos gyventoja. Persikrausčiusi ji nusprendė įsigyti naminį augintinį. Gerai moteriai labai norėjosi padaryti laimingu kokį nors benamį gyvūną ir padovanoti jam vietą savo namuose.

Augintinio paiešką moteris įgyvendino internete. Užėjusi į prieglaudos tinklapį ir pamačiusi katytę Bin, ji iškart nutraukė paieškas, nes suprato radusi tai, ko reikia.

Praėjus kelioms dienoms po to, kai moteris paliko paraišką, su ja susisiekė prieglaudos darbuotojai. Jie paklausė, ar ji tikrai pageidauja pasiimti Bin? Kai moteris tai patvirtino, jie labai nustebo, juk į šią katytę ilgą laiką išvis niekas nekreipė dėmesio.

Todėl darbuotojai pagalvojo, kad moteris paprasčiausiai suklydo ir atsitiktinai paspaudė ne ten, o iš tiesų norėjo išsirinkti kitą gyvūną. Kai prieglaudos darbuotojai papasakojo Frančeskai savo mintis, moteris negalėjo sulaikyti ašarų. Jai buvo be galo gaila vargšės Bin.

Kai Bin pamatė savo šeimininkę, ji iškart ją priėmė ir pradėjo trintis į moters kojas, prašyti paglostyti galvą ir švelniai murkti.

Prieglaudos darbuotojai Frančeskai papasakojo apie Bin praeitį. Ši mažylė buvo rasta parke, jos būklė buvo labai prasta. Katytė turėjo visą komplektą ligų ir praėjo ilgą gydymą.

Frančeska pamilo katytę iš pirmo žvilgsnio, tačiau norint pasiimti gyvūną, reikėjo pabaigti kraustytis.

Moteris nenorėjo skirtis su naujai iškepta numylėtine nė sekundei, todėl greitai išsprendė visas problemas. Po kelių dienų Bin gavo naujus namus ir iškart rado ten mėgstamą vietą – šeimininkės sofą.

Dabar Bin ir Frančeska neįsivaizduoja gyvenimo viena be kitos. Kartais katytė net neleidžia šeimininkei dirbti, o reikalauja dėmesio.

Turbūt dėl to, kad ji ilgą laiką nepažino žmogaus meilės ir švelnumo, todėl bijo prarasti gautą laimę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353