Niekas ir negalvojo kurti šių „fotošopintų“ nuotraukų, tiesiog taip gavosi. O pavyko puikiai!

2086
Patinka? Duok Like!

Gebėjimas sukurti „fotošopintas“ nuotraukas, vaizdus su potekste, yra didžiulis menas. Dažniausia be vaidybos, kad ir provokuojančios, neapsieisi. Būna ir priešingai, kaip ir parodyta šiame rinkinyje. Žiūrime ir mėgaujamės!

Sąžiningas nėgikas bando pozuoti kadrui

Dariau asmenuką su Mona Liza. Tai kas ji yra po to?

Svarbiausia – laiku pavalgyti!

Brangioji, ar tu esi tikra, kad tai mūsų vaikas?

Jei anksčiau juokaudavo, kad „ryte jie nubudo būdami „Youtube“ žvaigždėmis“, šiandien apsigėdyti ir išgarsėti tampa siekiamybe. Kadangi kitokiais būdais to padaryti nepavyksta. Geras pavyzdys – daugybė vienodai pasidažiusių merginų socialiniame tinkle „Instagram“. Todėl žmonės ir bando susimauti, kad ir kaip kvailai tai skambėtų. Ir nieko! Kai kuriems tai net labai pavyksta!

Katė kadro tikrai nesugadins!

Įlėkė į kadrą!

Kas čia apskritai vyksta?

Katei pasakė, kad ji nėra fotogeniška

Ar žinojote, kad robotai tapo tokia mūsų gyvenimo dalimi, kad net dabar, kai skaitote šias eilutes, jie ne tik knaisiojasi po jūsų naršyklę ar išmanųjį telefoną, bet ir įkyriai ieško, prie ko čia prikibti? Sąžinės jie neturi. Jie – algoritmai, kurie taip pat nėra tobuli. Taip yra todėl, kad vis dažniau mes susiduriame su tokiais įkyriais skaitmeniniais vandalais, lendančiais į asmeninius reikalus. Todėl nenuostabu, jei šia tema greitai bus ir juokelių. Robotai juk irgi klysta.

Šuniukas to nesitikėjo

Paskui pasirodė, kad tai lempos atvaizdas lange

Netinkamu laiku, netinkamoje vietoje

Begemotė Fiona pritaria!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353