Neverta džiaugtis dėl svetimų problemų

868
Patinka? Duok Like!

Viena pavydi moteris labai džiaugėsi dėl epidemijos. Ji džiaugėsi ne liga, žinoma. O tuo, kad turtingiesiems prasidėjo problemos. Kavinė jos name užsidarė. Tai gerai! Turtingas įstaigos savininkas tegu pasėdi be pinigų. Ir turtuoliai, kurie kavinėje valgė brangius foršmakus ir paštetus, tegu pietums valgo užpilamus makaronus. Taip jiems ir reikia!

Ir išvis, tegu išmiršta visas šitas verslas. Visi tie spekuliantai. Va tada bus teisybė! Ne, žmoniškai gaila žmonių, žinoma! – veidmainiškai pridėjo pavyduolė prie savo tiradų. Bet vis tiek ne gaila spekuliantų Taip jiems ir reikia!

Visą dieną ši tetulė džiūgavo. O vakare paskambino dukra ir pasakė, kad jiems teks su visa šeima persikelti pas mamą. Esą, mama, tavo charakteris nelabai. Bet išeities nėra. Aš netekau darbo, parduotuvę uždarė, pardavėjų nereikia. Ir vyras prarado darbą, jis darbavosi durininku viešbutyje. O viešbutį šeimininkas nusprendė likviduoti, jis ir taip vos sudurdavo galus.

Mums nėra iš ko mokėti už nuomojamą butą. Tuo labiau, šeimininkai nusprendė jį skubiai parduoti, jie prarado savo verslą. Taigi, mama, arba mes persikeliame pas tave, arba parduokime butą, pusė juk mano! Mes sau nusipirksime nors kambarį centre. O jei parduosime sodą, tai užteks ir butui.

Pavydi moteris sukėlė isteriją ir susibarė su dukra. Staiga jos virtuvėje pratrūko čiaupas. Ir arbatinukas perdegė. Taip būna prie smarkių pergyvenimų, patys žinote. Vandenį avarinė tarnyba užsuko, žinoma. O nusipirkti naujo arbatinuko ir čiaupo moteris negalėjo. Internetu ji naudojosi mažai, tik bjaurastis kitiems rašinėdavo. Internetu pirkti nemokėjo. O parduotuvės uždarytos.

Ir dar daug ką teks pergyventi ir suprasti tiems, kurie džiaugiasi svetimomis problemomis. Griūva ne atskirų žmonių gyvenimas atskirose kajutėse. Pavojuje visas laivas. Ir labai kvaila džiaugtis tuo, kad viršutiniame denyje sąlyginai turtingi blaškosi ieškodami gelbėjimosi valčių ir rėkia iš baimės, jei sėdi kajutėje apatiniame „Titaniko“ denyje. Nors iš pradžių linksma. Ir norisi su kajutės kaimynais aptarti bausmę, kuri išpuolė turtuoliams. Žiū, kaip pradėjo lakstyti!

Jie tai pradėjo lakstyti. Jie įprato lakstyti ir kažko imtis. Galbūt net išsigelbės. O štai tas, kas įprato džiaugtis dėl kitų nelaimės, dažniausiai neturi resursų ir įgūdžių savipagalbai. Ir pajamas gauna iš mokesčių, kuriuos nenoriai, bet mokėjo tie, iš viršutinio denio. Kuris greitai ištuštės…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353