Neurochirurgas Vladas Čurea: smegenims reikia skaitymo, draugų, muzikos, šokolado ir šokių

3898
Patinka? Duok Like!

Manote, smegenys negali „susirgti“? Klystate, dar ir kaip gali!

Smegenys kenčia ilgas valandas sėdint internete, nuolat dirbant ir kenčiant nervinę įtampą.

Profesorius Vladas Čurea 10 metų buvo greitosios pagalbos ligoninės direktoriumi. Jis atliko beveik 23000 smegenų operacijų.

 

Jis tikina, kad smegenys gali susirgti nuo nuolatinės izoliacijos. Mes visą laiką sėdime internete, tuomet kai smegenims reikia „švaraus“ bendravimo, gyvo.

Teisingam smegenų darbui reikia kas rytą atlikti sekantį ritualą.

Pabudus reikia padaryti nedidelę mankštą  ir po to išgerti 2 stiklines kambario temperatūros vandens.

Miego metu smegenys nemiega, jos dirba, kad palaikytų vidaus organus aktyvius. Smegenys taip pat naktį dirba prie neišspręstų problemų. Būtent todėl ir sakoma, kad rytas už vakarą protingesnis.

Toliau pusryčiai. Jie turi būti neskubrūs. Mėgaukitės maistu ir momentu, taip jūs teisingai nusiteiksite visai dienai.

Pietūs turi būti subalansuoti. Vartokite tik gryną vandenį ir pamirškite sultis. Atminkite, mūsų smegenys nemėgsta riebalų, tabako ir alkoholio, bet mėgsta juodąjį šokoladą.

Smegenys turi 2 maksimalaus aktyvumo taškus: tarp 10:00-12:00 ir 16:00-18:00. Jei jos pavargsta, mes galime išgerti truputį kavos ir suvalgyti kelis gabalėlius juodojo šokolado.

Gydytojas pažymi, kad geriausias smegenų draugas yra šypsena. Todėl labai svarbu nuvyti liūdesį, vienodumą ir mokėti džiaugtis.

Judėjimas taip pat labai gerai smegenims. Juk jei mes judame, mes egzistuojame.

Tarp kitko, jei jums nuolat skauda galvą – tai gali būti dėl smegenų problemų. Geriau išsitirkite pas gydytoją.

Ir atminkite apie poilsį. Visos ligos kyla iš nervų ir nuovargio. Ir net insultas.

Geras nakties miegas turi trukti ne trumpiau nei 6 val.  Mes turime gulti miegoti 22:00 val, juk iki 24:00 – aktyviausias miego periodas.

O jūs pasiruošę išbandyti ant savęs šias taisykles?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353