Neįprasti ir efektyvūs mėgstamų baltų drabužių balinimo būdai

2892
Patinka? Duok Like!

Balta spalva simbolizuoja švarą, tobulybę ir gerumą. Balti drabužiai visada asocijavosi su aukštu socialiniu statusu, sukeldami pagarbą…

Balta spalva simbolizuoja švarą, tobulybę ir gerumą. Balti drabužiai visada asocijavosi su aukštu socialiniu statusu, sukeldami pagarbą ir pasitikėjimą aplinkiniams. Puošnūs balti drabužiai turbūt yra daugelio žmonių garderobe. Tačiau nepaisant viso savo patrauklumo, balti drabužiai turi didelį trūkumą – jie labai greitai tepasi. Panaikinti kai kurias dėmes iš tokių drabužių būna labai sunku ar visai neįmanoma, todėl mes nusprendėme jums papasakoti apie neįprastus ir efektyvius mėgstamų drabužių balinimo būdus.

Tikimės, kad mūsų rekomendacijos realiai padės jums išbalinti baltus drabužius ir apatinius.

Drabužių balinimo būdai

Aspirinas

Ši tabletė nuo galvos skausmo puikiai šalina geltonas dėmes iš baltų drabužių. Tam ištirpinkite 5 aspirino tabletes vandenyje ir užmerkite šiame tirpale drabužius. Po kurio laiko išskalbkite įprastu būdu.

Maistinė soda

Į 4 l vandens įberkite 1 stiklinę maistinės sodos. Užmerkite baltus drabužius ar patalynę šiame vandenyje. Panaudojus tokią priemonę jūsų drabužiai taps balti kaip sniegas!

Citrinų sultys

Kad grąžintumėte pirminį baltumą mėgstamiems drabužiams, įpilkite 1 stiklinę citrinų sulčių į vandenį skalavimui. Išdžiovinkite drabužius saulėje. Yra ir kitas baltų drabužių balinimo būdas. Užmerkite nakčiai baltus drabužius karštame vandenyje su 1 stikline citrinų sulčių. Ryte išskalbkite drabužius įprastu būdu.

Actas

Įpilkite 1 stiklinę acto į skalbimo miltelius. Taip pat galite apipurkšti actu užterštas vietas, pavyzdžiui, marškinių apykaklę ir rankogalius. Acto kvapas išgaruos rūbams džiūstant.

Indų ploviklis

Geriausia naudoti priemones, kurios turi mažai cheminių komponentų (be fosfatų ir chloro). Indų plovimo priemonės balina žymiai efektyviau už skalbimo miltelius.

Vandenilio peroksidas (3%)

Vandenilio peroksidą galima naudoti įvairių paviršių valymui namuose. Tai puiki balinanti priemonė be chloro,  kurią galima dėti skalbimo metu. Preparatai, turintys cheminius komponentus, labai dažnai išprovokuoja alergiją. Todėl pagal galimybes stenkitės naudoti natūralias priemones, kurios labai efektyvios ir visiškai nekenkia sveikatai!

Grąžinkite pirminį sniego baltumą savo mylimiems drabužiams.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353