Mūsų gyvenimas susideda iš didelių ir mažų norų

35
Patinka? Duok Like!

Mažas noras – tai suvalgyti šokoladuką prieš miegą. Didelis noras – tai turėti gerą figūrą. Kartais reikia aukoti mažus norus, kad turėtumėte dideles ir svarbias priežastis laimei. O kartais atvirkščiai, reikia pamiršti savo globalius tikslus ir džiaugtis gyvenimo smulkmenomis.

Žmogus, kuris tenkina savo minutinius troškimus, paprastai iš pagrindų nelaimingas, kadangi jis neturi kuo didžiuotis. O žmogus, kuris gyvena tik dėl didelių ir reikšmingų tikslų nelaimingas todėl, kad jo gyvenimas – vienos aukos.

Todėl svarbu atminti, kad nėra gerų ir blogų norų. Svarbu balansas. Kartais reikia suvalgyti šokoladuką, nusipirkti nereikalingą smulkmeną ir eiti pasiausti su draugais. O kartais reikia suvalgyti salotyčių, atidėti pinigų į taupyklę ir prikalti save prie kėdės, kad užbaigtumėte pradėta iki galo.

Jokios globalios išvados čia padaryti negalima, todėl kad šis balansas (kaip ir bet koks balansas) reikalauja grynai personalinio kalibravimo. Tiesiog aš primenu, kad nereikia per smarkiai savęs barti už savo mažas silpnybes. Jos – kuras didelei laimei. 

Bonusas


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!