Kartą vakare tėvai žiūrėjo televizorių.

Mama tarė: Jau vėlu! Aš taip pavargau, eisiu miegoti! Mama atsistojo ir nuėjo į virtuvę. Išplovė indą nuo vaisių ir padėjo į vietą. Įdėjo arbatžolių į arbatinį, tai ji ruošiasi pusryčiams! Pažiūrėjo į cukrinę, įdėjo cukraus, išėmė iš šaldytuvo duoną pusryčiams ir perdėjo mėsą vakarienei iš šaldiklio į šaldytuvą.

Tam, kad paruoštų stalą pusryčiams, jai pirmiau reikėjo nurinkti daiktus nuo stalo. Padėjo telefono ragelį ant aparato, užvertė telefonų knygelę ir padėjo į vietą. Išėmė visus drabužius iš skalbimo mašinos, išdžiaustė ir iš naujo ją pripildė.

Atlaisvino šiukšlių kibirą. Padžiovė ant radiatoriaus šlapią rankšluostį, kad jis išdžiūtų iki ryto. Išlygino vienus marškinius, įsiuvo ištrūkusią sagą. Palaistė gėles. Žiovaudama pasirąžė. Praeidama pro broliuko stalą sustojo.

Parašė mokytojai laišką, paskaičiavo ir paliko pinigų ateinančiai klasės išvykai, pasilenkė, paėmė knygutę, kuri nukrito po kėde, ir padėjo ant stalo. Ištraukė užrašinę iš rankinės, užsirašė ir padėjo į rankinę.

Surašė produktų, kuriuos reikia prigriebti, sąrašą ir taip pat įdėjo į rankinę. O paskui nuėjo nuprausti veido losjonu trys viename , išsivalė dantis. Pasitepė naktiniu ir drėkinančiu kremais.

Pažiūrėjo į nagus ir truputį padildė. Į tėvo šūktelėjimą: Argi tu nesiruošei miegoti? Atsakė: Taip. Taip. Einu. Pripildė vandeniu ąsotį. Patikrino visus langus ir duris, išjungė šviesą prieškambaryje.

Užėjo į broliuko kambarį, jis jau miegojo, išjungė kompiuterį, surinko nešvarias kojines ir įmetė į krepšį, išjungė šviesą. Ir priėjo prie manęs. Pasakė: Eik gulti, rytoj padirbsi! Nuėjo pas save, nustatė žadintuvą, paruošė drabužius rytojui.

Prirašė dar 3 punktus į skubių reikalų sąrašą. Pati sau palinkėjo saldžių sapnų, užsimerkė ir ėmė vaizduotis savo norų išsipildymą.

Štai tuo metu mano tėvas pakilo nuo sofos, išjungė televizorių. Beveik pats sau pasakė: nagi eisiu miegoti. Ir atsigulė miegoti. 

Jūs nepastebite šioje istorijoje nieko keisto? Kodėl sako, kad pagal statistiką moterys gyvena ilgiau už vyrus?

Todėl kad moterys padarytos kitaip (ir nebaigusios to,ką užsibrėžėme, mes negalime numirti!). 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353