Moters namuose ėmė atsirasti svetimi apatiniai, tačiau kaltininkas pasirodė esąs su letenėlėmis

252
Patinka? Duok Like!

Katės mėgsta vagiliauti, nors jos ir ne šarkų giminaitės. Jei kažkur kažkas blogai padėta ir katinas mano, kad tai turi priklausyti jam – taip ir bus. Toliau jūsų laukia linksma istorija, kuri puikiai įrodo, kokios nepriklausomos iš tiesų yra katės ir kad skalbimo mašina ar džiovyklė nebūtinai kaltos dėl to, kad dingsta jūsų kojinės.

Karantino metu naminis Heter Bardi katinas Galaktikos Admirolas truputį pavargo nuo to, kad jo savininkai visąlaik sėdi namie, todėl pradėjo prašytis į lauką, ir jo šeimininkė sutiko.
Viskas buvo puiku, katinas vaikštinėjo gryname ore, žaidė su vietine kate ir žiūrėjo į abi puses eidamas per gatvę.

Tačiau praėjus 2 savaitėms ėmė dėtis kai kas keisto. Kuo daugiau Galaktikos Admirolas būdavo lauke, tuo daugiau drabužių atsirasdavo Bardi namo terasoje. Pagrinde ten būdavo apatiniai rūbai, marškinėliai ir rankšluosčiai.

„Iš pradžių buvo marškinėliai ir dvi kojinės. Kitą rytą aš radau rankšluostį, porą boksininko trumpikių ir daug Nike firmos kojinių. Per pastarąsias dvi dienas į mano terasą pamėtėjo kelnaites nuo vaikiško maudymuko ir pliažo rankšluostį. Atrodė, kad viskas ką tik nuimta nuo džiovyklės, išskyrus maudymuką ir rankšluostį, kurie kvepėjo apsauginiu kremu“,- parašė Heter Facebooke.

„Aš nusprendžiau, kad visa tai mano terasoje paliko koks nors mėgėjas išgerti. Todėl kad mūsų rajone žmonės, rytais išeidami iš namų, dažnokai suklumpa už tų, kurie išvakarėse padaugino ir nusprendė nusnausti terasoje.“

Tačiau drabužių vis daugėjo ir daugėjo ir Heter net norėjo kreiptis į policiją, bet paskui ji prisiminė stebėjimo kamerą.

Galų gale moteris iškėlė klausimą, ar katinas kaip nors susijęs su tuo. Atsakymo paieškose Heter patikrino vaizdo stebėjimo kameros įrašus ir sužinojo, kad visa tai krečia jos katinas.

Heter nusprendė grąžinti daiktus teisėtiems savininkams, todėl ji publikavo visų įkalčių fotografijas vietinėje Facebook grupėje ir paaiškino, kad tai jos pūkuotasis nusikaltėlis vagia jų drabužius.

Kai kurie kaimynai pamatė moters pranešimą ir atpažino savo daiktus. Žinoma, niekas nepyko ant katino, tačiau žmonės ėmė geriau saugoti savo skalbinius ir rakinti skalbyklas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353