Moteris savo rankomis pasidarė ekstravagantiškus batelius ir stulbina jais visus

552
Patinka? Duok Like!

Japonija – šalis, kuri niekada nenustoja stebinti. Jau seniai susidarė įspūdis, kad japonai gyvena kitoje planetoje. Tai, kas europiečiams  nesuvokiama, Tekančios Saulės šalyje priimama kaip kasdienybė.

Kaip priversti aplinkinius atkreipti į save dėmesį? Pirma, kas šauna į galvą – tai neordinari išvaizda arba drabužių bei avalynės stilius.

Ši dama, gyvenanti Kiote, kuria neįprastą avalynę. Japonė pasidarė sau balandžių formos batelius.

Moteris labai mėgsta vaikštinėti parkuose, kur gyvena daug šių paukščių. Ji pasakoja, kad kai prisiartina prie balandžių, tai paprastai šie išsigąsta ir nulekia. Tai liūdina damą. O štai tokie batai padeda sumažinti paukščių baimę.

Tekančios Saulės šalies gyventoja nedaro paslapties, kaip ji sukūrė šiuos batus. Internete yra smulki instrukcija, kaip pasisiūti juos pačiai. Konstrukcijos pagrindui moteris naudojo juodus batus. Kitos panaudotos medžiagos buvo fetras, veltinis, putplastis ir viela.

Nežinia kaip į batus reaguoja patys balandžiai, bet interneto naudotojai mano, kad avalynė tikrai panaši į paukščius.

Daugelis domisi, ar jie burkuoja einant. Pačius batus jau praminė Balantenais.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!