Moteris nusprendė atidaryti prieglaudą specialiai šunims, kurių visi atsisakė

421
Patinka? Duok Like!

Ar galima padėti visiems nelaimingiems gyvūnams pasaulyje? Žinoma, vienam tai nerealu. O ar tikrai reikia išsikelti būtent tokį tikslą?

Karla Vaiting nusprendė eiti kitu keliu. Ji užsiėmė gyvūnais, kurių visi atsisakė. Tai šunys, kurių laukė užmigdymas.

Per 3 ypatingos Karlos prieglaudos egzistavimo metus praėjo 36 šunys. Ir visi jie atrado laimę – naujus namus, kur juos myli tokius, kokie jie yra.

Visi augintiniai, kuriems padėjo Karla, senutėliai, daugelis su ligomis. Bet moteris įsitikinusi – tai patys dėkingiausi žmogaus draugai.

Vienintelio, ko jiems reikia – priežiūros ir meilės. O atsakydami jie dovanoja begalinį švelnumą. Pas pačią Karlą dabar gyvena 5 šunys, ir visi jie apsupa ją šiluma dėkodami už rūpestį.

Tai Džordžas, jam 14 metų. Jis buvo negailestingai pamestas ir pasmerktas užmigdymui.

Odo 15 metų, jis dabar laimingiausias šuo pasaulyje.

Dugi 14 metų. Prieš jį išmesdamas, ankstesnis šeimininkas žiauriai sumušė šunį. Dabar jis neramus, kadangi kenčia nuo smegenų pažeidimo. Bet tai netrukdo jo mylėti!

11 metų Spaiko pati žaviausia šypsena. Deja, ankstesniame gyvenime iš jo tyčiojosi, apie ką liudija randai ant kūno.

Alfi (dešinėje)  Karla išgelbėjo 5 mėnesių amžiaus ir dabar gyvena su ja laimingai visą savo gyvenimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353