Miela suaugusio šuns reakcija, kai namuose atsirado mažas šunytis

583
Patinka? Duok Like!

Svarbiausia priežastis, kodėl žmogus priėmė į savo šeimą šunį, tai begalinis šių gyvūnų atsidavimas ir optimizmas, kas liečia šeimininką. Sieloje vilkai kaukia ir gyventi nesinori?

Pažvelkite į besišypsantį šuns snukutį, pasiklausykite kaip daužosi į baldus vizginama uodega, ir iš ilgesio ir liūdesio neliks nė pėdsako. Bet būna situacijų, kai ne šuo džiugina žmogų, o žmogus padovanoja savo augintiniui mieliausią pasaulyje dovaną – mūsų redakcija paruošė jums štai tokį video.

Jei šeimoje visas dėmesys yra tik tau – užaugi egoistu. Todėl būni pavydus ir kaprizingas, kas ypač pasireiškia, kai šalia šeimoje atsiranda dar kas nors. Tai galioja ir šunims, jie taip pat pažįsta nuoskriaudas ir nusivylimą. Bet tik ne laimingoji Luna, kuri be galo džiaugiasi savo šeimininko dovana!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353