Mergina rado neįprastos spalvos kačiuką ir kartu su savo kate ėmėsi jį slaugyti

6471
Patinka? Duok Like!

Eidama gatve mergina pamatė mažą pilką kamuolėlį tiesiog ant šaligatvio. Mažylio spalva buvo tokia neįprasta, kad ji ne iškart suprato, kas tai. Ji atsargiai paėmė mažylį ir nusinešė namo.

Kačiukas buvo dar aklas ir bejėgis ir pats turbūt būtų žuvęs toje gatvėje. Mergina iškart patraukė pas veterinarą, kur ją išmokė maitinti mažylį švirkštu.

Gyvūnas su malonumu žindo ir jau po trijų dienų jo svoris nuo 82 g išaugo iki 100 g.

Mažylei davė Dženi vardą. Melisos namuose buvo katė, kuri turėjo kačiukus ir ji norėjo padėti Dženi prie jų, tačiau baiminosi pūkuotosios mamytės reakcijos.

Todėl ji padėjo kačiuką šalia katės gulto ir ten juo rūpinosi. Katė iš pradžių tiesiog stebėjo, bet paskui motiniškas instinktas nugalėjo ir ji nusitempė Dženi pas save. Na ir kas, kad ji mažesnė už jos vaikus, ji jau šeimos dalis!

Deja, mažylė priprato maitintis tik iš švirkšto, tačiau visada kovojo dėl vietos prie mamos pilvo. Kiti kačiukai priėmė naująją sesutę į šeimą ir net ėmė ją laižyti.

Dženi pirmoji iš visų kačiukų išmoko naudotis dėžute, o paskui pradėjo reikalauti mėsiško maisto, žiūrėdama, kaip ėda suaugusi katė.

Šiandien Dženi jau priaugo svorio ir atrodo tiesiog puikiai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353