Mergina aprengė šuniui savo striukę, kad jis nesušaltų – ir pavertė jį pagrindiniu rajono madistu

878
Patinka? Duok Like!

Šunys pasiruošę išgelbėti savo šeimininkus nors iš ugnies, nors iš vandens – bet ar žmonės pasiruošę nors mažai tokio herojiškumo dalelei?

Viena amerikietė įrodė, kad paskutinę striukę ji tikrai pasiruošusi atiduoti! Mergina atėjo  į paštą kartu su savo šuniu, kurį jai teko palikti gatvėje, kur buvo gana šalta.

Kad jos uodeguotasis draugas nesušaltų, šeimininkė pasidalijo su juo drabužiais – ir praeiviai tirpo iš mielumo!

Šeimininkė negalėjo pasiimti šuns su savimi į pastatą, todėl paliko jį gatvėje – tačiau padarė taip, kad jam nebūtų šalta.

Minutę gėrio mūsų mažiesiems broliams pastebėjo amerikietė Kristina Holi, kuri kartu su kolega stotelėje laukė autobuso. 

Jie pamatė, kaip prie kaimyninio pašto pastato priėjo mergina su augintiniu. Jai teko palikti šunį lauke, pririšus prie medžio. Bet lauke buvo šalta, ir kad jos numylėtinis nesušaltų, mergina nusprendė jį apšiltinti. Kristina papasakojo, kad tam šeimininkė nepagailėjo savo striukės:

Lauke buvo labai šalta ir vėjuota. 

Aš pastebėjau, kad jis smarkiai drebėjo. Šeimininkė tai irgi pastebėjo, todėl ji tuoj pat nusivilko striukę ir aprengė ja šunį. Ji turbūt pamanė, kad jis ją nusimes, todėl net užsegė ją.

Žinoma, aptūlotas ryškiai žalia striuke šuo negalėjo likti nepastebėtas.

Kol šuo sėdėjo ant šaligatvio su savo šeimininkės striuke, jis susilaukė gausybės praeivių dėmesio, kurie fotografavo ir visaip grožėjosi aprengtu šuniu.

Aš mačiau, kaip du ar trys žmonės eidami pro jį pažymėjo, kad jis atrodo labai mielai ir šiltai.

Ir jei tai ne meilė savo uodeguotam draugui – tai kas tada?

Tikras šeimininkas kaip ir draugas – pažįstamas bėdoje. Ir šaltyje taip pat!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353