Mergaitė tapo voveriukų, kuriuos išgelbėjo uragano metu, įmote

236
Patinka? Duok Like!

Geriems darbams visada yra laiko ir jėgų ir 15-metės Beili Viliavaso pavyzdys tai patvirtina. Išvakarėse prieš uraganui Idai užgriūvant Naująjį Orleaną ji atliko gerą darbą ir tuo pačiu pakeitė savo bei dar 3 gyvų padarų gyvenimą.

Evakuacija buvo pačiame įkarštyje, kai Beili sode pastebėjo kažką keisto.

Jau pakilo stiprus vėjas ir išvertė medį, iš kurio iškrito voverės lizdas. Viduje buvo 3 drebantys iš šalčio voveriukai, tačiau motinos nebuvo niekur. Beili nusprendė, kad privalo išgelbėti našlaičius – sudėjo juos į dėžę ir sėdo į mašiną. Viliavaso šeima paskubėjo kuo greičiau sprukti nuo uragano.

Pakeliui Beili susisiekė su pažįstamu veterinaru ir sužinojo, kaip šerti voveriukus ir juos prižiūrėti.

Sutvėrimai pasirodė judrūs, bet dėkingi – priėdė ir ėmė tyrinėti apylinkes. Labiausiai jiems patiko šliaužioti pačia Beili.

Mergaitė pavadino juos Saimonu, Elvinu ir Teodoru.

Kai uraganas praėjo, Beili pradėjo skambinėti zooapsaugos organizacijoms.

Deja, pasirodė, kad voveriukų niekam nereikia, kadangi uraganas išvertė daugybę medžių ir šių išgelbėtų voverių dabar yra tūkstančiai!

Ne viena Beili pasirodė tokia mielaširdinga, tačiau dauguma pasirinko iškart perkelti atsakomybę kitiems. Ir tada mergaitė nusprendė, kad pati išaugins voveriukus, taps jų įmote. Juk ne veltui gelbėjo?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353