Mažylio pokalbis su tėvu prajuokino internetą

837
Patinka? Duok Like!

Kai kurie pusantrų metų vaikučiai tauškia nesustodami, tiesa, didelės prasmės jų kalbose neišgirsi. Kiti, atvirkščiai, viską supranta, bet tyli. Mažylis Kingstonas priklauso trečiai kategorijai – kalba mažai, tik kai yra reikalas, bet labai emocingai. O tėtė, komikas ir standuperis DJ Pryor, aktyviai jam pritaria ir net taip, kad išėjo visas mini šou.

Tiems, kurie nesupranta užsienio kalbos: jie plepa apie nieką. Tokiame stiliuje, kaip „Flia mliu! Bu bu bu!“ ir „Tiesą sakai! Absoliučiai su tavim sutinku!“. Per televizorių rodo šou ir mažylis „aptaria“ jį su tėčiu, o mama visa tai įrašo išmaniuoju telefonu. Tarp kitko, 35 milijonai peržiūrų!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353