Mažylė čihuahua už dogą mažesnė 53 kartus, nepaisant to, jie geriausi draugai

186
Patinka? Duok Like!

Seniai žinoma: priešingybės traukia. Šunys tame tarpe. Dvi neįprastos kalytės, kurių dydžių ir charakterių skirtumai akivaizdūs, tapo draugiškos kaip reta. Nė vandeniu neperliesi! Tai didžiulis dogas, vardu Šelbi ir mažytė čihuahua, kurios vardas Bianka. Jos buvo kartu nuo pat mažosios kalytės gimimo dienos. Ir dabar nesiskiria. Jų bendros foto labai mielos. Vienu žodžiu – artimiausios draugės.

Mažoji čihuahua veislės Bianka ir didinga dogė Šelbi tapo geriausiomis draugėmis.

Ši neįprasta porelė susitiko Širli Zindler – gyvūnų gynėjos, Sebastopolio miestelyje (JAV) įkūrusios gyvūnų prieglaudą „Dogwood Animal Rescue“ – namuose. Viso Širli namuose gyvena 12 šunų. Tai jos nuosavi ir dalis tų,kurie yra laikinojoje globoje.

Bianka ir Šelbi nesiskiria nuo pirmos jų pažinties dienos.

Čihuahua atsirado pas Zindler pirmomis lapkričio dienomis. Kadangi šuniuko motina nugaišo
gimdydama, mažylės Biankos šeimininkai paprašė padėti tokioje sudėtingoje situacijoje. Kai gyvūnų gynėja pradėjo maitinti naujagimį šuniuką iš buteliuko, 3-metė Šelbi sėdėjo šalia ir stebėjo. Su laiku dogas ir čihuahua tvirtai susidraugavo.

Po kurio laiko Bianka paaugo ir ją pradėjo dominti Šelbi. Tai stebėti buvo įdomu. Jų santykiai buvo labai mieli.

Šelbi pakeitė Biankai jos mamą.

Šuniukai, kaip ir maži vaikai, turi poreikį augti šalia mamos, taip pat būti kartu su kitais savo gentainiais.

Kadangi Bianka nebeturi tikros motinos, tai prilipo prie Šelbi.

Jų tarpusavo prisirišimui nesutrukdė nei ūgio bei svorio skirtumas, nei charakterio skirtumai.

Mažoji Bianka sveria 1 kg, o jos akla draugė Šelbi – net 53 kg! Šunų būdas ir įpročiai taipogi labai skirtingi. Be to, ji labai žaisminga. O mažylė Bianka – tai ugnis, „mažas siaubas!“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353