Mažas berniukas prieglaudoje išsirinko liūdniausią katiną

1451
Patinka? Duok Like!

Berniukas, vardu Ari, ilgai prašė tėvų paimti katiną. Galiausiai, kai jie sutiko, jis su jais nuvažiavo į prieglaudą rinktis keturkojo draugo. Kaip nustebo tėvai, kai Ari išsirinko gana neišvaizdų pagyvenusį katiną.

Berniuko mama Steisi paaiškino, kad Ari palaikė gyvūno žvilgsnį pernelyg liūdnu. Katinas tikrai sėdėjo nutolęs nuo visų, lyg suprasdamas, kad jis neturi jokių šansų išvažiuoti namo. Nuostabu, tačiau mažasis Floridos gyventojas greitai rado bendrą kalbą su senu katinu.

Kai apžiūrėjo jį šviesoje, pasirodė, kad pas jį daug senų žaizdų. Tačiau berniuko visiškai nesutrikdė Bigo – būtent toks katino vardas – išvaizda. Kaip paaiškino prieglaudos darbuotojai, žaizdos atsirado dėl ilgo gyvenimo gatvėje.

Galiausiai Ari įkalbėjo savo mamą paimti ne mažą kačiuką, kurio jie iš pradžių važiavo, o būtent Bigą. Iš pradžių katinas bijojo naujos vietos, bet priprato. Pasitikėjimas Ari, kuris kažkaip kilo iš pat pradžių, padėjo jam greičiau priprasti prie naujos vietos.

Dabar Bigas pavirto tikru aktyviu katinėliu. Jis dievina savo mažąjį šeimininką ir žaidžia, lyg jam būtų visai nedaug metų. Steisi sako, kad anksčiau nesutiko tokių dėkingų ir jautrių gyvūnų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353