Mano metaliniai indai dabar spindi lyg nauji: valymo priemonę vyras rado atsitiktinai

21084
Patinka? Duok Like!

Kai aš pasakau, kad mano indai visiškai ne nauji, o pirkti prieš tris metus, daugeliui tai sukelia nustebimą.

Man valyti metalinius indus visada būdavo problematiška. Ant jų visada lieka tai dryžiai, tai įbrėžimai.

Indaplovėje jų plauti negalima, valymui galima naudoti tik minkštas kempinėles. O baigiant valyti juos reikia nušveisti minkštomis servetėlėmis.

Taip pat mes prisikankinome rinkdamiesi specialią priemonę metalinių indų valymui. Priemonės, skirtos tokiems indams, mūsų mieste yra tik vienoje parduotuvėje.

Kainuoja labai brangiai, o efekto mažai. O panaudojus įprastas valymo priemones ant indų lieka nesuprantami dryžiai ir švariais juos pavadinti sunku.

Ir štai kartą, kai mes su juo dviese šveitėme kaitlentę specialia priemone stiklo keramikos viryklių valymui, vyras nusprendė išbandyti ją ir indams.

Jis pamanė, kad jei ši priemonė nepalieka įbrėžimų stiklo keramikoje, reiškia, neturėtų braižyti ir metalinių indų.

Eksperimentui jis paėmė nedidelį seną puodą, kad, jeigu ką, nebūtų taip apmaudu. Rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius. Puodas spindėjo švara.

Taigi, papasakosiu išsamiai, kaip mano vyras naudojo šią valymo priemonę.

Tam mums prireiks minkštos servetėlės. Suvilgome ją vandeniu, pilame nedidelį kiekį valymo priemonės ir įtriname indą. Paskui tiesiog nuplauname šiltu vandeniu. Štai ir viskas, metaliniai indai atrodo kaip nauji.

O kokius jūs žinote metalinių indų valymo būdus? Pasidalinsite?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353