Lietuvos policijos publikuotą fotografiją Facebooke pamatė šimtai tūkstančių interneto naudotojų visame pasaulyje

12863
Patinka? Duok Like!

Neseniai šios puikios merginos-policininkės, kuri eina Vilniaus gatve, nuotrauka apskriejo daugybę interneto portalų ir tapo labai populiari.

Viskas prasidėjo nuo to, kad savo Facebook puslapyje Lietuvos policija publikavo iš pirmo žvilgsnio paprastą savo darbuotojos – gražios merginos su uniforma – fotografiją. Niekas nė nesitikėjo šitokios gausybės komplimentų ir simpatijų.

Fotografijos autorius – Vincas Alesius, jis pavadino šią fotografiją ‘Cause it’s Lithuania, dude.

Fotografijoje – pareigūnė Karina Šiaulytė.

Tik pažvelkite, kiek patiktukų ir komentarų po įrašu paliko lietuviško Facebook naudotojai. Merginai parašė labai daug komplimentų, tiek moterys, tiek vyrai. Vienas naudotojų net paprašė telefono numerio susipažinimui, į ką gavo linksmą atsakymą: skambinkite 112.


Žiūrėkite toliau…

Taipogi gausybę patiktukų ir malonių komentarų paliko populiaraus tinklapio Reddit.com

naudotojai: jie palygino ją su filmo Resident Evil aktore ar žaidimo Rainbow 6: Siege Operator personažu.

Mums labai malonu, kad šiuolaikinėje Lietuvoje jaunimą vilioja darbas policijoje ir šia profesija domisi merginos, nebijodamos sunkumų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353