Lengva gaiva: 25 ryškių stilingų manikiūro dizainų

2128
Patinka? Duok Like!

Apie tai, koks svarbus manikiūras moters įvaizdyje, neverta nė kalbėti. Jis gali tapti tiek jo dalimi, tiek ir pilnai akcentuoti dėmesį į save.

Kruopščiai rinkitės ne tik apdarus, bet ir manikiūrą. Ryškus, lengvas, šviesus – jis būtinai jus nudžiugins. Iš mados neišeina ir 100% niekada neišeis pasteliniai atspalviai.

Balta, kreminė, persikinė, rožinė – manikiūro pagrindu gali tapti bet kuri iš šių spalvų. O įdomus tinkamo tono raštas tik papuoš jūsų nagus.

Manikiūras – geras būdas dar ir atsijauninti, o ir rankos moteriai – jos vizitinė kortelė, todėl ne tik rankos, bet ir nagai turi būti visada prižiūrėti.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353