Laiškas… pačiai sau…

297
Patinka? Duok Like!

Viskas bus gerai. Žinok, tu pati geriausia ir brangiausia, ką aš turiu. Nepergyvenk. Viskas laikina. Tu ištversi, tu su viskuo susidorosi. Tiesiog žinok tai ir tikėk. Visata visada su tavimi. Tu visada esi saugoma Jo.

Saugok save. Neieškok problemų savyje, negraužk savęs. Tiesiog prisimink, kokia tu ypatinga, koks tu stebuklas.

Gyvenimas tau duotas tam, kad tu atskleistum visus savo talentus, kuriuos tu jau turi.
Tu nuversi kalnus. Visas pasaulis po tavo kojomis. Ir tai ne šiaip ugninga kalba, kviečianti veikti, o tikriausia tiesa.

Saugok save. Nesmerk, nekritikuok. Tokiais momentais tu pamiršti, kad tavo viduje – šviesa. Nesvarbu, kas nutiks ar jau nutiko. Svarbu, kas vyksta tavo viduje.

Draugauk su savimi. Suvok savo vertę.

Pasimatuok visus savo vidinius kritikus, priimk visus savo trūkumus, savo praeitį ir eik į priekį, priimk visas šio gyvenimo dovanas, bet jau harmonijoje su savimi.

Tu esi viskas, ką tu turi. Tavyje pakankamai meilės, šviesos, laimės ir visų gėrybių. Tu jau jas turi.

Viskas, ko tau reikia – tai meilė ir laimė.

Tačiau tiesa tame, kad tavyje jau yra viskas, tu pati meilės ir laimės šaltinis.

Saugok save…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353