Laimė – geriausias vaistas

434
Patinka? Duok Like!

Vienas kaimo gydytojas Anglijoje nustatė, kad beveik visi suaugę kaimo – angliško kaimo, kažkas panašaus į mažą miestelį –  gyventojai užsikrėtę meningitu. Jis pasibaisėjo. Kas gi bus, kai visi susirgs? Ką daryti?

Tačiau susirgo tik 7 žmonės. Visi kiti liko sveiki. Jie nesusirgo. Susirgo tie, kurie išgyveno dideles asmenines problemas. Kas neturėjo jėgų kovoti, ir noro gyventi buvo mažokai. Tai sukrėtė daktarą, vėliau jis tapo žymiu psichologu. Kas visiškai suprantama.

Arba man pasakojo daktaras-ftiziatras Alioša Kondrašinas, dar jaunystėje, kad apie devyniasdešimt procentų suaugusiųjų ar maždaug tiek buvo užsikrėtę tuberkulioze. Tačiau žmonės pagrinde neserga. Dažniausiai suserga tie, kurie prastokai gyvena. O seniau buvo manoma, kad džiova serga žmonės, nelaimingi meilėje.  Tie, kurie patyrė netektį ir nusivylimą. Kieno širdis sudaužyta.

Ir dar daug tokių pavyzdžių pas gydytojus. Venkite liūdesio ir kol kas nesiaiškinkite santykių. Nesipykite, nesibarkite, atidėkite pretenzijas geresniems laikams. Būkite geri artimiesiems. Ir gyvūnams. Higiena ir psichohigiena eina susikibusios rankom. Dabar ne iki skandalų ir išsiskyrimų, štai ir viskas. Nedaužykite širdies sau ir kitiems. 

Ir tada, tikėkimės, viskas bus gerai. Priešas nepraeis! O su krize paskui kaip nors susidorosime.

Viskas susitvarkys.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353