Kurčias vaikinas pasiėmė iš prieglaudos kurčią šunį, kurio niekas neėmė, ir išmokė jį komandų

602
Patinka? Duok Like!

Ši istorija prasidėjo prieš 2 metus. Vienos amerikiečių prieglaudos tinklapyje pasirodė informacija apie tai, kad jie turi naują globotinį – labradoro patiną. Šunelis buvo siaubingos būklės, savanoriai jį rado ir atvežė į prieglaudą.

Tačiau nepaisydamas sveikatos problemų, šuo turėjo stiprią valią ir geležinį charakterį. Jis stojo į kovą už savo gyvybę.

Šuo kentė nuo traukulių. Prieglaudos darbuotojai paskelbė lėšų rinkimą, kad surinktų reikiamą sumą šio vargšo gyvūno gydymui.

Mažylis pastoviai po lašine. Greitai jam atliks tyrimus, kad nustatytų tikslią diagnozę, o paskui nusimato gydymas, kurio kurso kaina – 850 dolerių. Pasirodė, šuo sirgo parvovirusiniu enteritu. Dėka didžiulio troškimo gyventi gyvūnas išgyveno, tačiau neteko klausos.

Likimas pasirūpino, kad informaciją apie kurčią šunį pamatė vaikinas, vardu Nikas. Nikas irgi neturi klausos, bet nuo pat gimimo. Jis pamatė informaciją ir suprato, kad turi pasiimti šį šunį, kadangi jie nelaimės draugai. Kai jis atėjo į prieglaudą, šuo iškart priėjo prie jo ir nenorėjo trauktis, gulėjo šalia Niko kojų.

Dabar kurčias šuo gyvena kartu su Niku. Naudodamas gestų kalbą, vaikinas moko šunį atlikti įvairias komandas.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!