Kuplus storlapis: priežiūros ir auginimo paslaptys

2306
Patinka? Duok Like!

Iš storlapio padaryti kuplų sveiką augalą nesunku. Dėl to jums prireiks tam tikrų žinių. Būtent su jomis mes ir norėtume jus supažindinti.

Storlapio laistymo režimas
Augalas neperneša per didelės drėgmės. Jei jį perlaistysite, tai neatneš nieko gero.
Nuo per didelės drėgmės lapeliai blykš ir vys. Jie ims dažniau kristi ir neteks stangrumo. Nukentės ir šaknų sistema.

Storlapio laistymo dažnumas
Reikia laistyti kambario temperatūros vandeniu.

– Žiemos sezonas. Šiuo metu laistyti reikia kaip galima rečiau. Augalas turi likti ramybėje. Vidutiniškai nuo rugsėjo iki vasario laistomas nedažnai. Jei oro temperatūra patalpoje su storlapiu sudaro apie 15 laipsnių, laistyti reikia kartą per 10 dienų. Jei temperatūra aukštesnė – 1-2 kartus, tačiau žiūrėti pagal poreikį. Esant labai sausam orui galima purkšti lapelius maždaug kartą per mėnesį.

– Pavasario sezonas. Laistomas kartą per savaitę. Oras drėkinamas taip pat. balandį pradedamas tręšti kartą per mėnesį iki rugpjūčio.

– Vasaros sezonas. Laistomas mažiausiai 2 kartus per savaitę. Lapeliai purškiami ir oras drėkinamas. Storlapiui to reikia. Pinigų medį galima išnešti į atvirą patalpą. Tai gali būti balkonas ar veranda. Čia pinigų medžiui bus labai malonu. Bet jei jums nepavyks to padaryti, yra alternatyvūs variantai. Patalpa būtinai turi būti vėdinama. Jokiu būdu nenaudokite kondicionieriaus. Jis gali pakenkti. Juk pinigų medžiui reikia gryno natūralaus oro.

– Arčiau rudens palaipsniui perveskite augalą prie laistymo vieną kartą per savaitę. Storlapis turi adaptuotis prie naujo režimo, toks tolygus perėjimas jam bus tik naudingas.

Pinigų medžio vieta namuose
Geriausias patarimas – pastatykite ten, kur jums patogiausia! Tai gali būti miegamasis ar svetainė. Medis sugeba sugerti nemalonius kvapus. Jei jūs negalite nuspręsti, statyti ant palangės ar ant grindų, atkreipkite dėmesį į medžio aukštį. Jei tai atauga, tai geriausia vieta jam bus palangė. Ten jis gaus daugiau šviesos. Svarbiausia, kad spinduliai nedegintų lapijos. Storlapis links į šviesą.

Vasarą medžiui dušas bus labai naudingas. Arba galima valyti lapelius minkšta drėgna servetėle. Svarbu, kad jie kvėpuotų ir nebūtų dulkėti!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353