Kumelė, panaši į Disnėjaus princesę, apstulbino savo grožiu

218
Patinka? Duok Like!

Yra tokia unikali arklių veislė, vadinama Haflindžerio, kuri išsiskiria neaukštu ūgiu ir prabangiais ilgais karčiais. Dažniausiai karčius trumpina ar supina kasytes, kad į juos nepatektų šiukšlių.

Tačiau ne visiems arkliams kerpa „plaukus“. Kumelei, vardu Audra, šeimininkė specialiai nekerpa karčių visus 6 metus ir jų ilgis jau viršija metrą. Be to, kumelaitei neįprastai pasisekė su genetika. Maži šios veislės kumeliukai turi garbanotą kailį, augant jis išsitiesina.

Tačiau Audra per kažkokį stebuklą išsaugojo savo garbanas ir dabar atrodo kaip puikioji princesė iš filmukų. Be to, kumelaitės karčiai balti kaip sniegas, o kūnas šviesiai rudas, atrodo, lyg būtų įdegęs.

Audra atrodo lyg gražuolė-modelis, kurios vieta – ant žirgininkų žurnalų viršelių.
Blondinės kumelaitės šeimininkė, 24 metų Naomi Bekers gyvena Limburgo mieste (Nyderlandai). Ji bando būti panaši į savo ilgakartę augintinę ir vaikšto su tokia pat šukuosena. Kai „merginos“ būna kartu, nuo jų neįmanoma atplėšti akių, taip nuostabiai jos atrodo.

Žymi fotografė Priscila Gidžberts kartą aptiko Naomi ir Audros foto Instagrame.

Profesionalė pasiūlė merginai surengti nepamirštamą fotosesiją, kurios geriausias nuotraukas jūs dabar matote prieš save.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353